IV WOLA SPRINT – II RUNDA MOŁ 2017 Super Sprint

Tym razem na tarczy …

Rozegrana w dniu 21.05.2017 w podpiotrkowskiej miejscowości Wola Krzysztoporska, była pierwszą typowo drogową eliminacją w 2017 roku.
Najliczniejsza klasa II zgromadziła na starcie 9 znakomitych zawodników, co dla zgromadzonych wzdłuż trasy kibiców było największym. Bardzo wysoki poziom zawodników, przy zbliżonych parametrami autach sprawił, że walka w mojej klasie była najbardziej ekscytującą w całej imprezie.

Pierwszy przejazd, po dobrze znanej z zeszłym lat trasie przejechaliśmy dość zachowawczo bojąc się popełnić błąd, który mógłby Nas słono kosztować. Osiągnęliśmy na nim 4 czas. Drugi i trzeci przejazd, który pojechaliśmy już na pełnię naszych możliwości dał nam 4 i 3 czas w klasie z minimalnymi różnicami do miejsca pierwszego. Po podsumowaniu wszystkich czasów w wynikach prowizorycznych okazało się, że jesteśmy plasowani na II pozycji w klasie i z ogromnymi uśmiechami i z poczuciem dobrze wykonanej roboty, spokojnie czekaliśmy na wyniki końcowe.
Te natomiast okazały się dla Nas nieszczęśliwe – otrzymaliśmy 10 sekundową karę za potrącenie szykany i spaliśmy na 5 miejsce w klasie.
Oczywiście protestowaliśmy, pokazywaliśmy nasze onboardy, ale sędziowie orzekli, że nie przekonują ich nasze dowody i pozbawiono nas podium w klasie.

Tym samym, Piotrków i jego okolice kolejny rok z rzędu okazały się dla Nas nie do zdobycia!

Poniżej kilka zdjęć i jak zwykle link do naszych onboardów

 

   

  

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz