V-ce mistrzostwo w SKJS MOŁ 2015

Zostaliśmy v-ce Mistrzami w Super KJS w klasie K2 w 2015!
Na ostatnim, rozegranym w weekend 16-17.10.2015 Soltrade Premio Rajd Cielądza, mieliśmy szansę walki o najwyższe miejsce na podium, ale przez przygodę na pierwszym OS przegraliśmy z doskonale jadącym tego dnia Przemkiem Krysztowiakiem.
Dzięki odrabianiu strat na pozostałych OS`ach finalnie wywalczyliśmy tytuł wicemistrza Makroregionu Łódzkiego w Super KJS w 2015.
Jesteśmy bardzo szczęśliwi z sukcesu w pierwszym prawie pełnym – nie braliśmy udziału tylko w pierwszej eliminacji) roku startów i wierzymy, że przyszły rok, będzie rokiem pięcia się ku tytułowi Mistrza MOŁ.
Zdobyty tytuł chciałbym zadedykować mojemu Tacie Ryszardowi Kołodziejczakowi, który to namówił mnie do startów w rajdach i zaszczepił we mnie chęć ścigania się. To Tata zbudował mi pierwszą rajdówkę na bazie FIATA 126p, serwisował drugą i wciąż służy fachową pomocą podczas dziesiątek mniejszych, bądź większych usterek w trakcie sezonu rajdowego.
Wyrazy podziękowania należą się też mojej żonie Agnieszce, za cierpliwość i długie godziny samotności, gdy życie rodzinne odsuwałem na tor dalszy kosztem, treningów, napraw i wyjazdów na rajdy.
Głęboko wierzę, że nasz mały sukces sprawi, że sport samochodowy, stanie się dla ludzi bardziej przyjazny, że zachęcimy młodych adeptów kierownicy do treningów, startów w imprezach amatorskich, uczenia się technik jazdy i doskonalenia się i wreszcie uda nam się pozyskać sponsorów, gdyż całą przygodę w rajdach finansujemy z własnej kieszeni.
Po cichu wierzę, że sukces ten uda się przekuć w coś bardziej realnego, że Burmistrz Konstantynowa Pan Henryk Brzyszcz wyrazi zgodę na organizację Konkursu Zręczności Kierowców na ulicy Spółdzielczej, o który to już zabiegaliśmy i spotkaliśmy się odmową. Mamy naprawdę dużo, młodych, zdolnych kierowców, którym trzeba pomóc pokazać się, dać im szansę, na legalny i bezpieczny trening. Marzy nam się wraz z Łódzkim Związkiem Motorowym, do którego należę organizacja cyklu imprez sportowych na zamkniętej i prowadzącej jeszcze donikąd ulicy Spółdzielczej. Nie ma w promieniu wielu kilometrów lepszego miejsca by zorganizować wzorem Zgierza imprezę motoryzacyjną, która sama z siebie, będzie doskonałą promocją naszego miasta.
Zapraszamy wszystkich do polubienia naszego funpage: http://www.facebook.com/MrRallyTeam

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz